Chcete niekoho obdarovať ale hľadáte exkluzívnejší darček? Stavte na WauBox s výberom exkluzívnych rumov, whisky a iných typov alkoholu z celého sveta.

Darčeková debna WauBox navyše nie je žiadnym obyčajným darčekovým košom. Svoj obsah ukrýva pod zaklincovaným dreveným vekom a dostane sa k nemu len ten, komu sa ho podarí vypáčiť priloženým páčidlom. Okrem exkluzívneho obsahu je otváranie tohto darčeka aj nezabudnuteľným zážitkom.

darcekova debna rum capitan morgan
Akcia Tip
Darčeková debna RUM CAPTAIN MORGAN SPICED GOLD
€99
€72
(–27 %)

Darčeková debna s obľúbeným rumom Captain Morgan Spiced Gold. Vychutnajte si tento unikátny korenistý rum spolu s výnimočnými slanými aj sladkými pochutinami. Darčeková debna s páčidlom poteší chuťové poháriky a pri otváraní vám zabezpečí poriadnu dávku zábavy.

Skladom 
56
darcekova debna rum republica exclusive
Akcia Tip
Darčeková debna RUM REPUBLICA EXCLUSIVE
€124
€84
(–32 %)

Darčeková debna s páčidlom pri ktorej sa poriadne nasmejete ale potešíte ňou aj každého gurmána. Otváranie dreveny debny vypáčením otestuje silu obdarovaného. Následne si môžete užiť korenistú vanilkovo-ovocnú chuť rumu Božkov Republica Exclusive a mix slaných aj sladkých pochutín.

Skladom 
51
darcekova debna jack daniels
Akcia Tip
Darčeková debna WHISKY JACK DANIELS
€124
€84
(–32 %)

Druhá najpredávanejšia whisky na svete Jack Daniels vyhrala aj niekoľko ocenení o najlepšiu whisky. Darčeková debna s touto whisky a mixom slaných aj sladkých pochutín je originálnym darom pri akejkoľvek príležitosti. Zábava pri otváraní dreveného veka páčidlom je ďalším pridaným bonusom.

Skladom 
58
darcekova debna slivovica jelinek
Akcia Tip
Darčeková debna SLIVOVICA R.JELÍNEK
€126
€86
(–32 %)

Slivovica patrí medzi najobľúbenejšie slovenské destiláty. Biela slivovica Rudolf Jelínek spolu s mixom slaných a sladkých pochutín sú zárukou najvyššej kvality. Drevená darčeková debna navyše zaručí napätie až do poslednej chvíle a skvelú zábavu pri otváraní dreveného veka páčidlom.

Skladom 
52
darcekova debna whisky jack daniels honey
Akcia Tip
Darčeková debna WHISKY JACK DANIELS HONEY
€124
€88
(–29 %)

Darčeková debna s novou originálnou chuťou Whisky Jack Daniels Honey. Pridanie medu z nej spravilo originálny whisky likér. V darčekovej debni nájdete aj skvelé slané či sladké pochutiny. Originálne otváranie dreveného veka pomocou páčidla je nezabudnuteľným zážitkom, pri ktorom sa poriadne zabavíte.

Skladom 
59
darcekova debna rum dzama
Akcia Tip
Darčeková debna RUM DZAMA CUVÉE NOIRE PRESTIGE
€115
€89
(–23 %)

Rum Dzama Cuvée Noire Prestige pochádzajúci z Madagaskaru má výraznú chuť vanilky, kandizovaných pomarančov ale aj zázvoru. Obdarujte darčekovou debnou v ktorej sa nachádza práve tento rum spolu s mixom vynikajúcich slaných aj sladkých pochutín. Páčidlo nie je súčasťou debny len náhodou. Vypáčenie dreveného veka debny je nezabudnuteľným zážitkom.

Skladom 
44
darcekova debna whisky chivas
Akcia Tip
Darčeková debna WHISKY CHIVAS REGAL
€134
€92
(–31 %)

Skladom 
57
darcekova debna karpatske brandy special
Akcia Tip
Darčeková debna KARPATSKÉ BRANDY ŠPECIÁL
€134
€99
(–26 %)

Kvalitné slovenské brandy, ktoré zreje v dubových sudoch aspoň 5 rokov je často súčasťou nejednej oslavy. Potešte oslávenca darčekovou debnou s Karpatským Brandy a skvelými slanými aj sladkými pochutinami. Navyše sa pri otváraní drevenej debny a výborne zabaví keďže veko si bude musieť vypáčiť vlastnými silami.

Skladom 
48
darcekova debna rum diplomatico
Akcia Tip
Darčeková debna RUM DIPLOMATICO
€124
€99
(–20 %)

Znamenitý 12 ročný rum Diplomatico Reserva Exclusiva v kombinácií s mixom slaných aj sladkých pochutín najvyššej kvality je jednoducho skevlým darom pre každého gurmána. Drevená darčeková debna, ktorá sa otvára vypáčením navyše obdarovanému prinesie aj nevšedný zážitok a poriadnu dávku zábavy.

Skladom 
50
9 položiek celkom