Darčeková debna - skvelý darček a zážitok

Určite to poznáte. Váš priateľ, či priateľka, kolega alebo šéf v práci bude mať čoskoro oslavu narodením, či iného sviatku a Vám nenapadá žiaden originálny darček, ktorým by ste oslávenca potešili. Možno Vám napadlo darovať mu klasický darčekový kôš, aký bežne kúpite v obchodných reťazcoch? Pekný darčekový box, z prúteného košíka, naplnený bežnými pochutinami a zabalený celofánom... Milé ale fádne.

ako-vybrat-darcekMáme pre Vás originálnejší nápad! Darčekový box Waubox obsahuje fľašu kvalitného alkoholu a niekoľko výberových pochutín. To hlavné a podstatné na našich darčekových bedničkách je však to, že darček je uzavretý v drevenej zaklincovanej bedni a tak oslávenec vôbec netuší, čo darček ukrýva. Aby sa to dozvedel, musí bedničku otvoriť pomocou priloženého páčidla. A môžete nám veriť, otváranie Wauboxu dokáže byť niekedy riadna fuška a preto naozaj skvelá zábava nielen pre obdarovaného ale aj pre všetkých naokolo. Týmto darčekom dokážete oživiť každú párty!

V našej ponuke alkoholu nájdete široký výber debničiek, ako rôzne obľúbené whisky, rumy a iné destiláty, tak aj akostné vína a pivné špeciály. Nájdete u nás slovenské "klasiky" ako borovička Koniferum, či slivovica Jelinek, ale aj skutočne exkluzívne nápoje ako 12 ročná whiskey Chivas Regal, či mimoriadne kvalitný rum Diplomatico.

Okrem flaše alkoholu, v balíčku nájdete aj ďalšie slané a sladké dobroty, ktoré určite potešia svojich konzumentov. Pri ich výbere sme dbali na to, aby išlo naozaj o prvotriedne produkty, ako sú arašídy Lorenz, pečené chlebové chipsy Maretti, talianske olivy Ortomio, čokolády Lindt alebo After Eight, ale aj zaujímavé chuťovky ako jelenia terina, baklažánový kaviár alebo marhuľkové korenené chutney.

Waubox je skvelý darček pre muža aj pre ženu. Užijete si kopec zábavy pri jeho otváraní a pochutíte si na jeho obsahu.

Aby ste mohli dosiahnuť ešte lepší moment prekvapenia, pri niektorých produktoch je možnosť, aby sme do balíka vytlačili a pridali fotografiu. Napríklad zo spoločnej dovolenky, alebo minuloročnej podarenej párty. Fantázii sa medze nekladú, samozrejme v rámci slušnosti... :)

Každý darčekový box zostavujeme čerstvo na základe prijatej objednávky. A ako Vy a Váš oslávenec budete mať zábavu pri jeho otváraní, verte nám, že my máme zábavu už pri jeho príprave, keď si predstavíme radosť, ktorú Vám urobí.