Chystáte sa na oslavu či plánujete veľkú párty a rozmýšľate akým darčekom zaujmete oslávenca ale aj hostí? Vašu voľbou by mala byť darčeková debna WauBox! Keď oslávenec vezme do ruky páčidlo, ktoré k tejto debni patrí aby zistil čo sa nachádza vnútri, určite nezostane nepovšimnutý.

WauBox si pozornosť jednoducho zaslúži a jeho obsah tiež. Mix slaných aj sladkých pochutín, ktoré nemôžu chýbať na žiadnej oslave a fľaša alkoholu podľa vášho výberu. Párty rozprúdi napríklad darčeková debna s vodkou Absolut a Red Bullom, ale vybrať si môžete aj gin, rum, whisky, pivo či mnohé iné varianty.

absolut vodka
Akcia Tip
Darčeková debna VODKA ABSOLUT
€95
€63
(–34 %)

Jemná chuť vodky Abslout s dlhoročnou tradíciou a skvelý mix slaných aj sladkých pochutín poteší rovnako mužov aj ženy. Darčeková debna s páčidlom navyše zaujme svojím dreveným obalom a unikátnym spôsobom, ktorým ju treba otvoriť. Vypáčte drevené veko, otestujte svoje sily a poriadne sa pri tom zabavte.

Skladom 
Detail
69
darcekova bednicka Gin Beefeater
Akcia Novinka Tip
Darčeková debna GIN BEEFEATER
€99
€69
(–30 %)

Beefeater je jediný prémium London Dry Gin na svete, ktorý sa destiluje v Londýne. Názov Beefeater vznikol na základe návštevy toskánskeho veľkovojvodu v Anglicku v roku 1669. Ten rozprával, že "strážcovia Tower of London" denne od dvora dostávajú veľké prídely hovädzieho mäsa a že by sa im mohlo hovoriť "Beefeaters". Beefeater Gin nikdy nemá obsah alkoholu nižší ako 40%, pretože alkohol je dôležitý pre udržanie chuti a arómy, ktoré nápoju zaručujú trvale vysokú kvalitu a chuť.

Skladom 
73
darcekova bednicka Gin Beefeater Pink
Darčeková debna GIN BEEFEATER PINK
€99
€69
(–30 %)

Beefeater je jediný prémium London Dry Gin na svete, ktorý sa destiluje v Londýne. Názov Beefeater vznikol na základe návštevy toskánskeho veľkovojvodu v Anglicku v roku 1669. Ten rozprával, že "strážcovia Tower of London" denne od dvora dostávajú veľké prídely hovädzieho mäsa a že by sa im mohlo hovoriť "Beefeaters". Desmond Payne majster liehovarník experimentoval s niekoľkými verziami, kým sa rozhodol pre tento ružový variant ginu. Receptúra na Beefeater Pink je podobná tej, podľ ktorej sa vyrába Beefeater London Dry Gin. Jahodová príchuť sa pridáva až po destilácii. Krémová chuť vanilky s veľkorysou dávkou čierneho korenia, ktoré jemne obklopuje vláčna jahoda.

Skladom 
74
darcekova bednicka Stock Fernet+Rum
Akcia Novinka Tip
Darčeková debna STOCK FERNET & RUM
€90
€69
(–23 %)

Fernet Stock Barrel Edition odzrkadľuje viac ako 90 rokov skúseností s prípravou unikátneho nápoja postaveného na majstrovskom ume, ručnej príprave bylín z celého sveta a čisto prírodnom zložení. Bylinný základ je obohatený o zmes 4 druhov trstinových rumov z Nikaraguy, Dominikánskej Republiky, Barbadosu a Jamajky. Originálna kombinácia zreje 2 týždne pre dokonalé prepojenie chutí z oboch svetov. Karibský rum do bylinnej chuti prináša tóny vanilky, sušeného ovocia a orieškov. Vo vôni sa odrážajú arómy horca, harmančeka a sladkého karamelu. Originálne balenie v drevenej debni udrží tajomstvo aký je jej obsah až do poslednej chvíle.

Skladom 
72
darcekova debna vodka finlandia
Akcia Tip
Darčeková debna VODKA FINLANDIA
€97
€69
(–29 %)

Vodka Finlandia vyrábaná z čistej vody fínskych ľadovcov a skvelý mix slaných aj sladkých pochutín poteší rovnako mužov aj ženy. Darčeková debna s páčidlom je zaujímavá aj svojím dreveným obalom a unikátnym spôsobom, ktorým ju treba otvoriť. Vypáčte drevené veko, otestujte svoje sily a poriadne sa pri tom zabavte.

Skladom 
Detail
55
vodka+redbull new
Akcia Tip
Darčeková debna VODKA+REDBULL
€99
€69
(–30 %)

Darčeková debna, ktorá ťa nakopne aj zabaví. Otváranie drevenej debny vypáčením je samo o sebe skvelým zážitkom. Obsah však tiež nezaostáva. Jemná vodka Absolut s dlhoročnou tradíciou poteší pri každom posedení a RedBull ti dodá sily. K tomu si pochutíš na kvalitných sladkých aj slaných potravinách.

Skladom 
Detail
71
darcekova debna rum capitan morgan
Akcia Tip
Darčeková debna RUM CAPTAIN MORGAN SPICED GOLD
€99
€72
(–27 %)

Darčeková debna s obľúbeným rumom Captain Morgan Spiced Gold. Vychutnajte si tento unikátny korenistý rum spolu s výnimočnými slanými aj sladkými pochutinami. Darčeková debna s páčidlom poteší chuťové poháriky a pri otváraní vám zabezpečí poriadnu dávku zábavy.

Skladom 
56
darcekova debna gin london
Akcia Tip
Darčeková debna GIN LONDON
€112
€75
(–33 %)

Broker‘s Gin vyhral už niekoľko svetových ocenení a jeho recept má cez 200 rokov. Potešte niekoho práve darčekovou debnou v ktorej sa nachádza tento skvost spolu s rôznorodými slanými aj sladkými pochutinami. K drevenej debni neoddeliteľne patrí aj páčidlo, ktoré zabezpečí správnu dávku zábavy pri jej otváraní.

Skladom 
47
darcekova debna tatratea tea liker
Akcia Tip
Darčeková debna TATRATEA LIQUER
€113
€75
(–34 %)

Tatratea sa môže piť chladený s kockou ľadu ale aj zaliaty vriacou vodou či čajom. Poteší preto rovnako pri teplých letných ale aj mrazivých zimných večeroch. Darčeková debna s Tatratea a rôznorodými slanými a sladkými pochutinami je zárukou kvality ale aj skvelej zábavy. Originálne balenie v drevenej debni udrží tajomstvo aký je jej obsah až do poslednej chvíle.

Skladom 
53
darcekova debna whisky jameson
Akcia Tip
Darčeková debna WHISKY JAMESON
€116
€75
(–35 %)

Whisky Jameson s vyváženou chuťou patrí medzi tie najobľúbenejšie. Spolu so slanými a sladkými pochutinami je základom dobrého večerného posedenia. Darujte darčekovú debnu s takýmto obsahom a váš dar bude mať zaručený úspech. Navyše sa pri otváraní debny aj skvele zabavíte, nakoľko drevené veko debny je potrebné vypáčiť.

Skladom 
60
darcekova debna whisky nestville
Akcia Tip
Darčeková debna WHISKY NESTVILLE
€102
€75
(–26 %)

Slovenská whisky Nestville s chuťou plnou sladkastých tónov spolu s mixom slaných aj sladkých pochutín poteší každého nadšenca dobrého jedla a pitia. Drevená darčeková debna je výborným darom, ktorý prepája zábavu, napätie aj skvelý obsah. Otváranie debny pomocou páčidla je nezabudnuteľným zážitkom aj poriadnou dávkou zábavy.

Skladom 
61
darcekova debna whisky tullamore
Akcia Tip
Darčeková debna WHISKY TULLAMORE DEW
€112
€75
(–33 %)

Svetoznáma írska whisky Tullamore Dew je často oceňovaná aj znalcami. Preto určite poteší aj každého, kto su ju nájde v darčekovej debni spolu so skevlým mixom slaných a sladkých pochutín. Bonusom je zaujímavý drevený obal, ktorý je potrebné otvoriť vypáčením. Pri tejto darčekovej debni máte skvelý zážitok zaručený.

Skladom 
62
darcekova debna rum republica exclusive
Akcia Tip
Darčeková debna RUM REPUBLICA EXCLUSIVE
€124
€84
(–32 %)

Darčeková debna s páčidlom pri ktorej sa poriadne nasmejete ale potešíte ňou aj každého gurmána. Otváranie dreveny debny vypáčením otestuje silu obdarovaného. Následne si môžete užiť korenistú vanilkovo-ovocnú chuť rumu Božkov Republica Exclusive a mix slaných aj sladkých pochutín.

Skladom 
51
darcekova debna jack daniels
Akcia Tip
Darčeková debna WHISKY JACK DANIELS
€124
€84
(–32 %)

Druhá najpredávanejšia whisky na svete Jack Daniels vyhrala aj niekoľko ocenení o najlepšiu whisky. Darčeková debna s touto whisky a mixom slaných aj sladkých pochutín je originálnym darom pri akejkoľvek príležitosti. Zábava pri otváraní dreveného veka páčidlom je ďalším pridaným bonusom.

Skladom 
58
darcekova debna whisky jack daniels honey
Akcia Tip
Darčeková debna WHISKY JACK DANIELS HONEY
€124
€88
(–29 %)

Darčeková debna s novou originálnou chuťou Whisky Jack Daniels Honey. Pridanie medu z nej spravilo originálny whisky likér. V darčekovej debni nájdete aj skvelé slané či sladké pochutiny. Originálne otváranie dreveného veka pomocou páčidla je nezabudnuteľným zážitkom, pri ktorom sa poriadne zabavíte.

Skladom 
59
darcekova debna tequila olmeca
Akcia Tip
Darčeková debna TEQUILA OLMECA
€129
€89
(–31 %)

Zlatá Tequila Olmeca vyniká tónmi pomaranča či grapefruitu. V darčekovej debni spolu so slanými aj sladkými pochutinami poteší pri každej príležitosti. Drevená debna ukrýva svoj obsah do poslednej chvíle. Kto chce poznať jej obsah musí najskôr úspešne vypáčiť drevené veko. Otváranie darčeka je tak úplne inou skúsenosťou.

Skladom 
54
16 položiek celkom