Výročie si zaslúži dve veci: oslavu a darček. Vďaka WauBoxu môžete vyriešiť obe. Drevená debna WauBox je skvelým a originálnym darčekom pre partnera aj partnerku. Spoločne sa zabavíte pri otváraní priklincovaného veka priloženým páčidlom. A obsah debny sa zas výborne hodí na vašu oslavu výročia. Ak si chcete vychutnať romantický večer, zvoľte napríklad debnu s Proseccom Mioneto alebo bielym či červeným vínom Movino.

Okrem prípitku si v debni nájdete aj oriešky, olivy, francúzsku hrubozrnnú paštétu s koňakom, baklažánový kaviár či kvalitnú čokoládu a marhuľové chutney. Slané aj sladké občerstvenie na oslavu výročia tak máte tiež ihneď vybavené.

darcekova debna prosseco
Akcia Tip
Darčeková debna PROSECCO MIONETTO FRIZZANTE
€87
€59
(–32 %)

Osviežujúca jablkovo-medová chuť Prosecca Mionetto Frizzante poteší všetky dámy aj pánov pri akejkoľvek príležitosti. Skvele sa dopĺňa so sladkými aj slanými pochutinami, ktoré su taktiež obsahom tejto darčekovej debny. Dôležitou súčasťou debny je aj páčidlo, ktoré zabezpečí jedinečný zážitok z otvárania darčeka.

Skladom 
Detail
49
prosseco docg
Akcia Tip
Darčeková debna PROSECCO MIONETTO VALDOBBIADENE D.O.C.G.
€95
€64
(–33 %)

Špičkové Mionetto Prosecco Valdobbiadene s chuťou jabĺk a citrusov a s jemnými bublinkami poteší všetky dámy aj pánov pri akejkoľvek príležitosti. Skvele sa dopĺňa so sladkými aj slanými pochutinami, ktoré su taktiež obsahom tejto darčekovej debny. Jedinečnou súčasťou debny je aj páčidlo, ktoré zabezpečí nezabudnuteľný zážitok z otvárania darčeka.

Skladom 
67
darcekova debna vino movino vasen frankovka modra
Akcia Tip
Darčeková debna víno MOVINO FRANKOVKA MODRÁ
€85
€64
(–25 %)

Drevená debna s páčidlom je jedinečným darčekom pre mužov je ženy. Rubínovočervené víno Movino edície Vášeň Frankovka Modrá (výber z hrozna) a mix slaných aj sladkých pochutín potešia chuťové bunky každého gurmána a pri vypáčení dreveného veka si zas obdarovaný užije nezabudnuteľnú zábavu.

Skladom 
Detail
64
darcekova debna vino movino vasen rulandske biele
Akcia Tip
Darčeková debna víno MOVINO RULANDSKÉ BIELE
€85
€64
(–25 %)

Darčeková debna s výborným slovenským vínom Movino edícia Vášeň Rulandské biele (výber z hrozna), v ktorom prevládajú ovocné tóny. Víno skvele dopĺňajú slané aj sladké pochutiny, ku ktorým sa obdarovaný dostane pomocou páčidla, ktoré nesmie k debni chýbať. 

Skladom 
Detail
65
4 položiek celkom