Vymýšľanie a výber narodeninových darčekov je niekedy pohromou. Ako sa trafiť do vkusu oslávenca a nekúpiť niečo, čo ihneď odloží do kúta, kde to zostane navždy? Darujte darčekovú debnu WauBox a trápnym momentom so zlým výberom darčeka sa určite vyhnete.

Drevená debna zaujme už svojim dizajnom, ktorý ukrýva tajomstvo svojho obsahu až do posledného momentu. Slané aj sladké pochutiny potešia každého gurmána a kvalitný prípitok si tiež oslávenec určite rád vychutná.

darcekova debna prosseco
Akcia Tip
Darčeková debna PROSECCO MIONETTO FRIZZANTE
€87
€59
(–32 %)

Osviežujúca jablkovo-medová chuť Prosecca Mionetto Frizzante poteší všetky dámy aj pánov pri akejkoľvek príležitosti. Skvele sa dopĺňa so sladkými aj slanými pochutinami, ktoré su taktiež obsahom tejto darčekovej debny. Dôležitou súčasťou debny je aj páčidlo, ktoré zabezpečí jedinečný zážitok z otvárania darčeka.

Skladom 
Detail
49
prosseco docg
Akcia Tip
Darčeková debna PROSECCO MIONETTO VALDOBBIADENE D.O.C.G.
€95
€64
(–33 %)

Špičkové Mionetto Prosecco Valdobbiadene s chuťou jabĺk a citrusov a s jemnými bublinkami poteší všetky dámy aj pánov pri akejkoľvek príležitosti. Skvele sa dopĺňa so sladkými aj slanými pochutinami, ktoré su taktiež obsahom tejto darčekovej debny. Jedinečnou súčasťou debny je aj páčidlo, ktoré zabezpečí nezabudnuteľný zážitok z otvárania darčeka.

Skladom 
67
darcekova debna vino movino vasen rulandske biele
Akcia Tip
Darčeková debna víno MOVINO RULANDSKÉ BIELE
€85
€64
(–25 %)

Darčeková debna s výborným slovenským vínom Movino edícia Vášeň Rulandské biele (výber z hrozna), v ktorom prevládajú ovocné tóny. Víno skvele dopĺňajú slané aj sladké pochutiny, ku ktorým sa obdarovaný dostane pomocou páčidla, ktoré nesmie k debni chýbať. 

Skladom 
Detail
65
3 položiek celkom