Hľadáte darček pre pravého Slováka či Čecha? Darčekovou debnou WauBox ho určite nesklamete! Zaklincované drevené veko debny, ktoré chráni jej obsah a páčidlo vďaka ktorému bude otváranie debny nezabudnuteľným zážitkom.

Vybrali sme niekoľko debien, ktoré svojim obsahom špeciálne potešia Slovákov a Čechov. Slivovica či borovička patria medzi najobľúbenejšie destiláty v našej krajine. Z tmavého alkoholu si zas mnohí radi vyberú tradičnú Becherovku, Demänovku či skvelý Tatratea. Potešte teda Slováka aj Čecha práve tým jeho obľúbeným v darčekovej debni WauBox.

darcekova debna becherovka
Akcia Tip
Darčeková debna BECHEROVKA
€86
€59
(–31 %)

Darčeková debna s Becherovkou bude potešením pre každého, kto obľubuje prírodné bylinkové likéry. Drevená debna s páčidlom je originálnym darčekom, krorý prináša zábavu, napätie a kvalitné pochutiny. Súčasťou debny je páčidlo, ktorým je potrebné vypáčiť drevené veko debny. Otváranie darčeka tak bude úplne novým zážitkom

Skladom 
Detail
45
darcekova debna borovicka
Akcia Tip
Darčeková debna BOROVIČKA
€86
€59
(–31 %)

Nejeden poriadny Slovák si rád pripije práve Borovičkou.Drevená debna s páčidlom je jedinečným darčekom, krorý prináša napätie, zábavu ale aj kvalitné pochutiny. Súčasťou debny je páčidlo, ktorým je potrebné vypáčiť drevené veko debny. Otváranie darčeka sa tak stane úplne novým zážitkom.

Skladom 
Detail
46
demanovka medova
Akcia Tip
Darčeková debna DEMÄNOVKA MEDOVÁ
€86
€59
(–31 %)

Demänovka Medová je obľúbeným nápojom, ktorý sa vyrába zo 14 druhov bylín. Drevená debna s páčidlom je jedinečným darčekom, krorý prináša napätie, zábavu ale aj kvalitné pochutiny. Súčasťou debny je páčidlo, ktorým je potrebné vypáčiť drevené veko debny. Otváranie darčeka sa tak stane úplne novým zážitkom.

Skladom 
Detail
66
darcekova debna pivo
Akcia Tip
Darčeková debna PIVKÁR BELGIUM
€83
€59
(–29 %)

Darčeková debna Pivkár poteší každého pivára. Obsahuje 6 typov belgických pív rôznych chutí a kvalitné pochutiny, ktoré tiež určite oceníte. Neoddeliteľnou súčaťou balenia je páčidlo, vďaka ktorému si otváranie drevenej debny naozaj užijete a otestujete svoju silu.

Skladom 
Detail
63
tatratea citrus
Akcia Tip
Darčeková debna TATRATEA CITRUS
€95
€63
(–34 %)

Tatratea citrus má výraznú citrusovú príchuť avšak stále si zachováva aj čajovo-ovocnú arómu. V darčekovej debni spolu so slanými ale aj sladkými pochutinami poteší mužov aj ženy. Vďaka páčidlu, ktoré je súčasťou debny si vyskúšate svoje sily a drevené veko budete musieť jednoducho vypáčiť. 

Skladom 
Detail
68
darcekova debna vino movino vasen frankovka modra
Akcia Tip
Darčeková debna víno MOVINO FRANKOVKA MODRÁ
€85
€64
(–25 %)

Drevená debna s páčidlom je jedinečným darčekom pre mužov je ženy. Rubínovočervené víno Movino edície Vášeň Frankovka Modrá (výber z hrozna) a mix slaných aj sladkých pochutín potešia chuťové bunky každého gurmána a pri vypáčení dreveného veka si zas obdarovaný užije nezabudnuteľnú zábavu.

Skladom 
Detail
64
darcekova debna vino movino vasen rulandske biele
Akcia Tip
Darčeková debna víno MOVINO RULANDSKÉ BIELE
€85
€64
(–25 %)

Darčeková debna s výborným slovenským vínom Movino edícia Vášeň Rulandské biele (výber z hrozna), v ktorom prevládajú ovocné tóny. Víno skvele dopĺňajú slané aj sladké pochutiny, ku ktorým sa obdarovaný dostane pomocou páčidla, ktoré nesmie k debni chýbať. 

Skladom 
Detail
65
darcekova bednicka Stock Fernet+Rum
Akcia Novinka Tip
Darčeková debna STOCK FERNET & RUM
€90
€69
(–23 %)

Fernet Stock Barrel Edition odzrkadľuje viac ako 90 rokov skúseností s prípravou unikátneho nápoja postaveného na majstrovskom ume, ručnej príprave bylín z celého sveta a čisto prírodnom zložení. Bylinný základ je obohatený o zmes 4 druhov trstinových rumov z Nikaraguy, Dominikánskej Republiky, Barbadosu a Jamajky. Originálna kombinácia zreje 2 týždne pre dokonalé prepojenie chutí z oboch svetov. Karibský rum do bylinnej chuti prináša tóny vanilky, sušeného ovocia a orieškov. Vo vôni sa odrážajú arómy horca, harmančeka a sladkého karamelu. Originálne balenie v drevenej debni udrží tajomstvo aký je jej obsah až do poslednej chvíle.

Skladom 
72
darcekova debna tatratea tea liker
Akcia Tip
Darčeková debna TATRATEA LIQUER
€113
€75
(–34 %)

Tatratea sa môže piť chladený s kockou ľadu ale aj zaliaty vriacou vodou či čajom. Poteší preto rovnako pri teplých letných ale aj mrazivých zimných večeroch. Darčeková debna s Tatratea a rôznorodými slanými a sladkými pochutinami je zárukou kvality ale aj skvelej zábavy. Originálne balenie v drevenej debni udrží tajomstvo aký je jej obsah až do poslednej chvíle.

Skladom 
53
darcekova debna slivovica jelinek
Akcia Tip
Darčeková debna SLIVOVICA R.JELÍNEK
€126
€86
(–32 %)

Slivovica patrí medzi najobľúbenejšie slovenské destiláty. Biela slivovica Rudolf Jelínek spolu s mixom slaných a sladkých pochutín sú zárukou najvyššej kvality. Drevená darčeková debna navyše zaručí napätie až do poslednej chvíle a skvelú zábavu pri otváraní dreveného veka páčidlom.

Skladom 
52
10 položiek celkom