Darčeková debna WauBox je originálnym darčekom aj pre každú ženu, ktorá sa rada zabaví a vyskúša adrenalínové vypáčenie dreveného veka debny. Nezáleží na tom, či hľadáte darček pre manželku, priateľku, mamu alebo sestru, WauBox poteší všetkých!

Kvalitné pochutiny, mix slaného aj sladkého a drink podľa vášho výberu. Či už daná dáma obľubuje Prosecco, víno alebo si radšej vychutná rum s ľadom či miešaný nápoj s vodkou z darčekových debien WauBox určite vyberiete tú pravú.

corona
Akcia Tip
Darčeková debna CORONA
€80
€55
(–31 %)

Darčeková debna Corona obsahuje obľúbené pivo Corona Extra a výberové slané aj sladké pochutiny. Otvarák na pivo je taktiež súčasťou balenia, aby ste si pivo mohli vychutnať ihneď. Aby ste sa k tomuto skvelému obsahu dostali, drevená debna obsahuje aj páčidlo, pomocou ktorého svoju debnu otvoríte . 

Skladom 
Detail
70
darcekova debna becherovka
Akcia Tip
Darčeková debna BECHEROVKA
€86
€59
(–31 %)

Darčeková debna s Becherovkou bude potešením pre každého, kto obľubuje prírodné bylinkové likéry. Drevená debna s páčidlom je originálnym darčekom, krorý prináša zábavu, napätie a kvalitné pochutiny. Súčasťou debny je páčidlo, ktorým je potrebné vypáčiť drevené veko debny. Otváranie darčeka tak bude úplne novým zážitkom

Skladom 
Detail
45
demanovka medova
Akcia Tip
Darčeková debna DEMÄNOVKA MEDOVÁ
€86
€59
(–31 %)

Demänovka Medová je obľúbeným nápojom, ktorý sa vyrába zo 14 druhov bylín. Drevená debna s páčidlom je jedinečným darčekom, krorý prináša napätie, zábavu ale aj kvalitné pochutiny. Súčasťou debny je páčidlo, ktorým je potrebné vypáčiť drevené veko debny. Otváranie darčeka sa tak stane úplne novým zážitkom.

Skladom 
Detail
66
darcekova debna prosseco
Akcia Tip
Darčeková debna PROSECCO MIONETTO FRIZZANTE
€87
€59
(–32 %)

Osviežujúca jablkovo-medová chuť Prosecca Mionetto Frizzante poteší všetky dámy aj pánov pri akejkoľvek príležitosti. Skvele sa dopĺňa so sladkými aj slanými pochutinami, ktoré su taktiež obsahom tejto darčekovej debny. Dôležitou súčasťou debny je aj páčidlo, ktoré zabezpečí jedinečný zážitok z otvárania darčeka.

Skladom 
Detail
49
tatratea citrus
Akcia Tip
Darčeková debna TATRATEA CITRUS
€95
€63
(–34 %)

Tatratea citrus má výraznú citrusovú príchuť avšak stále si zachováva aj čajovo-ovocnú arómu. V darčekovej debni spolu so slanými ale aj sladkými pochutinami poteší mužov aj ženy. Vďaka páčidlu, ktoré je súčasťou debny si vyskúšate svoje sily a drevené veko budete musieť jednoducho vypáčiť. 

Skladom 
Detail
68
prosseco docg
Akcia Tip
Darčeková debna PROSECCO MIONETTO VALDOBBIADENE D.O.C.G.
€95
€64
(–33 %)

Špičkové Mionetto Prosecco Valdobbiadene s chuťou jabĺk a citrusov a s jemnými bublinkami poteší všetky dámy aj pánov pri akejkoľvek príležitosti. Skvele sa dopĺňa so sladkými aj slanými pochutinami, ktoré su taktiež obsahom tejto darčekovej debny. Jedinečnou súčasťou debny je aj páčidlo, ktoré zabezpečí nezabudnuteľný zážitok z otvárania darčeka.

Skladom 
67
darcekova debna vino movino vasen frankovka modra
Akcia Tip
Darčeková debna víno MOVINO FRANKOVKA MODRÁ
€85
€64
(–25 %)

Drevená debna s páčidlom je jedinečným darčekom pre mužov je ženy. Rubínovočervené víno Movino edície Vášeň Frankovka Modrá (výber z hrozna) a mix slaných aj sladkých pochutín potešia chuťové bunky každého gurmána a pri vypáčení dreveného veka si zas obdarovaný užije nezabudnuteľnú zábavu.

Skladom 
Detail
64
darcekova debna vino movino vasen rulandske biele
Akcia Tip
Darčeková debna víno MOVINO RULANDSKÉ BIELE
€85
€64
(–25 %)

Darčeková debna s výborným slovenským vínom Movino edícia Vášeň Rulandské biele (výber z hrozna), v ktorom prevládajú ovocné tóny. Víno skvele dopĺňajú slané aj sladké pochutiny, ku ktorým sa obdarovaný dostane pomocou páčidla, ktoré nesmie k debni chýbať. 

Skladom 
Detail
65
darcekova bednicka Gin Beefeater Pink
Darčeková debna GIN BEEFEATER PINK
€99
€69
(–30 %)

Beefeater je jediný prémium London Dry Gin na svete, ktorý sa destiluje v Londýne. Názov Beefeater vznikol na základe návštevy toskánskeho veľkovojvodu v Anglicku v roku 1669. Ten rozprával, že "strážcovia Tower of London" denne od dvora dostávajú veľké prídely hovädzieho mäsa a že by sa im mohlo hovoriť "Beefeaters". Desmond Payne majster liehovarník experimentoval s niekoľkými verziami, kým sa rozhodol pre tento ružový variant ginu. Receptúra na Beefeater Pink je podobná tej, podľ ktorej sa vyrába Beefeater London Dry Gin. Jahodová príchuť sa pridáva až po destilácii. Krémová chuť vanilky s veľkorysou dávkou čierneho korenia, ktoré jemne obklopuje vláčna jahoda.

Skladom 
74
darcekova bednicka Stock Fernet+Rum
Akcia Novinka Tip
Darčeková debna STOCK FERNET & RUM
€90
€69
(–23 %)

Fernet Stock Barrel Edition odzrkadľuje viac ako 90 rokov skúseností s prípravou unikátneho nápoja postaveného na majstrovskom ume, ručnej príprave bylín z celého sveta a čisto prírodnom zložení. Bylinný základ je obohatený o zmes 4 druhov trstinových rumov z Nikaraguy, Dominikánskej Republiky, Barbadosu a Jamajky. Originálna kombinácia zreje 2 týždne pre dokonalé prepojenie chutí z oboch svetov. Karibský rum do bylinnej chuti prináša tóny vanilky, sušeného ovocia a orieškov. Vo vôni sa odrážajú arómy horca, harmančeka a sladkého karamelu. Originálne balenie v drevenej debni udrží tajomstvo aký je jej obsah až do poslednej chvíle.

Skladom 
72
darcekova debna vodka finlandia
Akcia Tip
Darčeková debna VODKA FINLANDIA
€97
€69
(–29 %)

Vodka Finlandia vyrábaná z čistej vody fínskych ľadovcov a skvelý mix slaných aj sladkých pochutín poteší rovnako mužov aj ženy. Darčeková debna s páčidlom je zaujímavá aj svojím dreveným obalom a unikátnym spôsobom, ktorým ju treba otvoriť. Vypáčte drevené veko, otestujte svoje sily a poriadne sa pri tom zabavte.

Skladom 
Detail
55
darcekova debna rum capitan morgan
Akcia Tip
Darčeková debna RUM CAPTAIN MORGAN SPICED GOLD
€99
€72
(–27 %)

Darčeková debna s obľúbeným rumom Captain Morgan Spiced Gold. Vychutnajte si tento unikátny korenistý rum spolu s výnimočnými slanými aj sladkými pochutinami. Darčeková debna s páčidlom poteší chuťové poháriky a pri otváraní vám zabezpečí poriadnu dávku zábavy.

Skladom 
56
darcekova debna tatratea tea liker
Akcia Tip
Darčeková debna TATRATEA LIQUER
€113
€75
(–34 %)

Tatratea sa môže piť chladený s kockou ľadu ale aj zaliaty vriacou vodou či čajom. Poteší preto rovnako pri teplých letných ale aj mrazivých zimných večeroch. Darčeková debna s Tatratea a rôznorodými slanými a sladkými pochutinami je zárukou kvality ale aj skvelej zábavy. Originálne balenie v drevenej debni udrží tajomstvo aký je jej obsah až do poslednej chvíle.

Skladom 
53
darcekova debna whisky jameson
Akcia Tip
Darčeková debna WHISKY JAMESON
€116
€75
(–35 %)

Whisky Jameson s vyváženou chuťou patrí medzi tie najobľúbenejšie. Spolu so slanými a sladkými pochutinami je základom dobrého večerného posedenia. Darujte darčekovú debnu s takýmto obsahom a váš dar bude mať zaručený úspech. Navyše sa pri otváraní debny aj skvele zabavíte, nakoľko drevené veko debny je potrebné vypáčiť.

Skladom 
60
darcekova debna whisky jack daniels honey
Akcia Tip
Darčeková debna WHISKY JACK DANIELS HONEY
€124
€88
(–29 %)

Darčeková debna s novou originálnou chuťou Whisky Jack Daniels Honey. Pridanie medu z nej spravilo originálny whisky likér. V darčekovej debni nájdete aj skvelé slané či sladké pochutiny. Originálne otváranie dreveného veka pomocou páčidla je nezabudnuteľným zážitkom, pri ktorom sa poriadne zabavíte.

Skladom 
59
darcekova debna tequila olmeca
Akcia Tip
Darčeková debna TEQUILA OLMECA
€129
€89
(–31 %)

Zlatá Tequila Olmeca vyniká tónmi pomaranča či grapefruitu. V darčekovej debni spolu so slanými aj sladkými pochutinami poteší pri každej príležitosti. Drevená debna ukrýva svoj obsah do poslednej chvíle. Kto chce poznať jej obsah musí najskôr úspešne vypáčiť drevené veko. Otváranie darčeka je tak úplne inou skúsenosťou.

Skladom 
54
darcekova debna karpatske brandy special
Akcia Tip
Darčeková debna KARPATSKÉ BRANDY ŠPECIÁL
€134
€99
(–26 %)

Kvalitné slovenské brandy, ktoré zreje v dubových sudoch aspoň 5 rokov je často súčasťou nejednej oslavy. Potešte oslávenca darčekovou debnou s Karpatským Brandy a skvelými slanými aj sladkými pochutinami. Navyše sa pri otváraní drevenej debny a výborne zabaví keďže veko si bude musieť vypáčiť vlastnými silami.

Skladom 
48
darcekova debna rum diplomatico
Akcia Tip
Darčeková debna RUM DIPLOMATICO
€124
€99
(–20 %)

Znamenitý 12 ročný rum Diplomatico Reserva Exclusiva v kombinácií s mixom slaných aj sladkých pochutín najvyššej kvality je jednoducho skevlým darom pre každého gurmána. Drevená darčeková debna, ktorá sa otvára vypáčením navyše obdarovanému prinesie aj nevšedný zážitok a poriadnu dávku zábavy.

Skladom 
50
18 položiek celkom